Beelden - Online veiling van grote inboedel, deel 1: antiek, kunst en vintage
Pin op bronzen beelden
Beelden | Collactions
Rustende krijgsheer" groot bronzen beeld - Highlights voorgaande veilingen - voorgaande-veilingen - Veilingzaal Het Pand
Een paar bronzen beelden van een jongen en een meisje. Eén gesigneerd Cellini en de andere Breigerant. Beide op marmeren sokkel. – Jordaens N.V. Veilinghuis
bronzen beeld - get. CLODION
Online Catalogus | Twents Veilinghuis
Prachtig Bronzen Beeld van Rodin: DE DENKER. Kopen | Curiosa en Brocante
Moeder en kind” & “Pijproker”. Twee Afrikaanse bronzen beeldjes. – Jordaens N.V. Veilinghuis